גדעון 11-15 רמה״ש

רמברנדט 20, תל אביב

פרויקט רמברנט 20 תל אביב, פרויקט של הריסה ובניה ואחד האזורים הטובים ביותר בתל אביב דקותיים מכיכר המדינה, אבן גבירול, ארלוזורוב בעיקר במרכז התוסס של העיר.
בפרויקט דירות 2,3 ופנטהאוז מפנק במיוחד
תנאי מימון של 20% ו 80% באכלוס. פרויקט מלווה על ידי בנק.
סה"כ 24 יחידות דיור, בפרויקט שלוש דירות בקומה.

מחירים החל מ 2,500,000 ש"ח

גדעון 11-15 רמה״ש

גדעון היא אחת הסמטאות הנחבאות ברמת השרון, שומרת על שקט מופתי ואווירה אינטימית, ממוקמת בסמיכות לרחוב אוסישקין, מרחק צעדים ספורים ממרכז ההתרחשות. תמהיל מדויק זה הופך את המיקום של סמטת גדעון לאחד האטרקטיביים בעיר. הפרויקט היוקרתי הוא ראשון מסוגו ברמת השרון, בהובלה של אשדר בוטיק, זוכת המקום הראשון במדד התחדשות עירונית לשנים 2017-2018.
דירות החל מ 3,400,000 ש״ח

יהודה הלוי 32-36 בהרצליה

פרויקט יהודה הלוי 32-36 בהרצליה, פרויקט בוטיק הכולל 34 יח"ד באזור הרצליה הירוקה, אתם יכולים ליהנות ממגורים באחד הרחובות הפסטורליים והירוקים בעיר וממגוון סוגי דירות 3,4,5 חדרים ופנטהאוזים מפנקים. עם מפרט טכני עשיר. במרחק פסיעות מקניון שבעת הכוכבים, פארק הרצליה, צירים ראשיים.
מחירים החל מ 2,220,000 ש"ח לדירת 88 מ"ר פלוס 16 מ"ר מרפסת שמש וחניה תת קרקעית.

אבטליון 4 הרצליה

פרויקט אבטליון 4 נמצא בנקודה הכי אסטרטגית בעיר. הפרויקט קרוב מאד לצירי התנועה המרכזיים, לגנים ומוסדות חינוך מהטובים בעיר, לפארק הרצליה, לקניון, להיכל התרבות של העיר ועוד.

הפרויקט היינו בניין בוטיק הכולל 29 יחידות דיור בלבד מרווחות ויפות תוך דגש על מפרט טכני עשיר במיוחד ואינטימיות מירבית עבור דיירי הפרויקט.

הפרויקט כולל דירות בנות 4,5 חדרים דירות גן ופנטהאוזים מפנקים

הפרויקט מלווה על ידי בנק ירושלים

מחירים החל מ 2,600,000 ש״ח

סוקולוב 43-45 הרצליה

סוקולוב 43-45 היינו פרויקט הריסה ובנייה ברחובות סוקולוב ובני ברית.

הפרויקט כולל 45 דירות מדהימות בגדלים של 4,5 חדרים ופנטהאוז מרדים ביופיו.

הפרויקט ייבנה בקפידה ובחומרים הטובים ביותר על מנת לתת את המענה הכי טוב עבור הדיירים.

הבניין כולל חניון תת קרקעי רגיל חדר כושר ומפרט עשיר במיוחד.

הפרויקט מלווה על ידי בנק.

פריסייל התחיל החל מ 2,550,000 ש״ח

תנאי מימון נוחים לרוכשים הראשונים

הרא׳ה 151-153 ורחוב ההלכה ר"ג

פרויקט NEO הרא׳ה 151-153 ורחוב ההלכה ברמת גן פרויקט פינוי בינוי מדהים ביופיו הכולל דירות גן, דירות 3 חדרים מרווחות ופנטהאוזים מפנקים במיוחד.

הפרויקט כולל 108 דירות מדהימות.
הפרויקט קיבל היתר בניה
הפרויקט מלווה על ידי בנק מזרחי

ֿתנאי תשלום נוחים במיוחד עבור הרוכשים הראשונים

מחירים החל מ 1,875,000 ש״ח

גדעון היא אחת הסמטאות הנחבאות ברמת השרון, שומרת על שקט מופתי ואווירה אינטימית, ממוקמת בסמיכות לרחוב אוסישקין, מרחק צעדים ספורים ממרכז ההתרחשות. תמהיל מדויק זה הופך את המיקום של סמטת גדעון לאחד האטרקטיביים בעיר. הפרויקט היוקרתי הוא ראשון מסוגו ברמת השרון, בהובלה של אשדר בוטיק, זוכת המקום הראשון במדד התחדשות עירונית לשנים 2017-2018.

 

LIFESTYLE

רמת השרון היא תמצית מדויקת של לייף סטייל מהודק, המשלב זיקה לאיכות ושאיפה לחיי נוחות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. עיר וכפר משתלבים, מגדירים יחדיו חוויית מגורים בסביבה המציעה מרחבים, שלל בתי קפה, מסעדות אנינות ומעדניות אקסקלוסיביות, אופנה במיטבה וחיי תרבות. הפרויקט בסמטת גדעון מציע לדייריו מעטפת אינטימית, בסטנדרט בניה בלתי מתפשר, קרוב למרכז העיר ובמאותה מידה מנותק ממנו.

LIVING

תמהיל הדירות בפרויקט משלב בין דירות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מפוארים. סטנדרט הבניה הגבוה עליו מקפידה אשדר בוטיק בפרויקטים אותם מובילה, נשמר גם כאן. המפרט הטכני העשיר שנקבע לפרויקט ובחירה מוקפדת של הצוותים המקצועיים, מעידים על הדגש הרב שמעניקה אשדר בוטיק ועל המשאבים שמשקיעה במטרה ליצור פרויקט מוביל, חדשני, איתן ואיכותי. את הבניין הקיים בסמטת גדעון 11-15, יחליף בניין בוטיק חדש, בן 7 קומות, 41 דירות, שתי כניסות וחניון תת קרקעי, דו מפלסי.

LOCATION

סמטת גדעון הנה סמטה ללא מוצא, שבסמוך לה גינה ציבורית מטופחת ומתקני שעשועים. הסמטה ממוקמת במיקום אופטימאלי קרוב למרכז העיר, אך עם זאת כזה השומר על מקסימום פרטיות, כיאה לסמטה. המיקום בלב שכונת 'רסקו' הוותיקה והאיכותית, מבטיח שילובו של הפרויקט בלב מרקם אורבני קיים לצד אוכלוסיה איכותית ומוסדות חינוך מתקדמים.

LIVING EXPERIENCE

שטחי המגורים רחבי הידיים הם פרי חשיבה מרובה. תכנון חלוקות הפנים יצרו מרחבים הרמוניים עם דגש על מפתחים וכיווני אוויר. סמטת גדעון מוקפת ירוק – עצים וצמחיה עוטפים את המבנה ומשתלבים ככתמי צבע ירוקים בנוף, הנכנס לחללי הבית. השילוב שמציעה רמת השרון בין כפר ביתי ובין עיר אורבנית, מייצר הנאה מכל העולמות. סמטת גדעון מדגישה עוד יותר את התמהיל הזה, כשהיא ממוקמת בקרבה למרכז העיר ועם זאת שומרת על אופיה כסמטה שקטה, נסתרת מעין כל.

DESIGN

בנייני הבוטיק בעלי קו מובחן והרמוני, נעימים מאוד למראה למתבונן בהם מרחוק ומקרוב. הפרויקט בסמטת גדעון הוא פרויקט בוטיק חדשני, בעל קווים אדריכליים עכשויים ומודרניים ועם זאת, תוכנן באופן מותאם לסביבה האורבנית הקיימת כשהוא משתלב בה היטב.

DETAILS

אשדר בוטיק ידועה ביחס המיוחד והקפדני שמעניקה לפרטים הקטנים. הפרויקט בסמטת גדעון הוא פרויקט מושקע המאופיין במפרט טכני אקסקלוסיבי ועשיר, החל ממרכיבי הבניין וכלה בחומרי הגמר ובגימור הסופי של שטחי החוץ והפנים. כל פרט בבניין קיבל את מלא היחס ותשומת הלב וכל בחירה, אם בחומר או במוצר, הנה בחירה מנומקת המעניקה מענה מדויק לצורך.

מומחים בבניה אורבנית

אשדר בוטיק, המתמחה בתכנון ובניה אורבנית מתקדמת, מהווה חלק בלתי נפרד מחברת אשדר, מקבוצת אשטרום. ההתמחות הנישתית של אשדר בוטיק מאפשרת לחברה יכולת זיהוי של המיקומים האטרקטיביים ביותר, הנמצאים בלב השכונות הוותיקות והטובות של מרכזי הערים בגוש דן, המציעות תשתית קיימת ופעילה של מוסדות חינוך מתקדמים, מרכזים מסחריים, פארקים וגנים מטופחים, כל זאת, תוך שמירה על נגישות גבוהה לצירי התנועה המרכזיים והחשובים ביותר באזור. סטנדרט הבניה הגבוה והירידה לפרטים מאפשרים לרוכשי הדירות ליהנות מדירה חדשה, רחבת ידיים המספקת חוויית מגורים איכותית המותאמת למגמות העיצוב, הבניה והמגורים בעולם.

אשדר מקבוצת אשטרום

סטנדרטים בלתי מתפשרים לצד ביטחון רב ושקט נפשי

אשדר מקבוצת אשטרום הינה אחת מחברות הבניה הגדולות והוותיקות בישראל עם ניסיון של למעלה מ-40 שנה בתחום. החברה הפכה למובילה בתחומה בזכות החשיבות הרבה שמעניקה להבנת הצרכים של לקוחותיה במשך כל שנות פעילותה. הפרויקטים כולם ממוקמים בנקודות מפתח אסטרטגיות, בכל רחבי הארץ, ומאפשרים ליהנות מתפיסת מגורים חדשנית ומודרנית, ומאזורי מגורים אטרקטיביים הכוללים תשתיות חינוך מתקדמות, מרכזי קניות, גינות, מרכזי תרבות ונוספים. קבוצת אשטרום, מובילה בין חברות הבניה והנדל“ן בישראל, ופועלת תוך מחויבות להעניק פתרונות מקצועיים ומקיפים לכל לקוחותיה, מהמסד ועד הטפחות. הקבוצה שנוסדה בשנת 1963 מעניקה מאז ועד היום, מעטפת פתרונות הוליסטית לכל פרויקט בארץ ובעולם, כשהכל מתבצע תחת קורת גג אחת. כמי שחרטה על דגלה את ערכי החדשנות, האיכות, האמינות והמקצועיות מקיימת קבוצת אשטרום מסורת המתבססת על הערכים הללו. קבוצת אשטרום פועלת על- פי סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים, תוך הצגה קבועה של חוסן פיננסי מתמשך. כל אלו מציבים אותה כעוגן מקצועי ועוצמתי, המקנה ביטחון רב ושקט נפשי ללקוחותיה.

הפרויקט מלווה על ידי בנק איגוד , מסירת הדירות ביוני 2021.

מעוניינים בפרטים?
צרו איתנו קשר בטלפון 0722133266
    פרויקט על המפה

    מעוניינים בפרטים נוספים?

    למידע על פרוייקטים למגורים והשקעה, השאירו את הפרטים שלכם בטופס הבא, וניצור איתכם קשר בהקדם